Робота зі  стейкхолдерами – ефективність підготовки здобувачів вищої освіти Інженерно-технологічного факультету СНАУ! Долучайся до найкращих!!!

Викладачі та студенти Інженерно-технологічного факультету 20.10.22 о 14.00 взяли участь у вебінарі на тему: «Особливості конструкції фільтрів MANN-FILTER & WIX FILTERS», що проводився партнерами СНАУ – фірмою ТОВ «Манн+Хуммель Фільтрейшн Текнолоджі Україна».
Захід пройшов у дистанційному форматі з використанням платформи Microsoft Teams.
Вебінар проводив Олег Продеус, sales manager фірми ТОВ «Манн+Хуммель Фільтрейшн Текнолоджі Україна».
Основна мета вебінару – проведення мультибрендової презентації продукції MANN-FILTER & WIX FILTERS, асортиментну групу Ligth Duty та T&B.