Практичним психологом відділу з організації виховної роботи зі студентами, Людмилою Олексіївною Михайленко на інженерно-технологічному факультеті була проведена загальнофакультетська кураторська година зі студентами та викладачами з соціально-інформаційною та профілактичною метою.

Психологиня розповіла про символіку ПВК «Редан», чому саме так називається ця субкультура, чому більше всього страждають підлітки та які негативні наслідки може мати суспільство. Закцентувала увагу на телеграм каналах, які були створенні з метою пропаганди, а також надала рекомендації як запобігти участі у агресивних субкультурах та куди потрібно звертатися студентам, батькам, викладачам у разі цієї проблеми.

За дуже короткий час існування ПВК «РЕДАН» рух встиг дістатися України, сутички фіксували у декількох містах нашої країни. Нажаль місто Суми не виключення.

🔴”Редан” – це агресивна молодіжна субкультура, яка займається масовими бійками.

▫️Рух зародився в росії, де підлітки влаштовували заворушення в торгових центрах. За повідомленнями російських ЗМІ, 24-25 лютого було затримано близько 300 неповнолітніх. А 27 лютого рух вперше помітили в Сумах.

‼️Викладачи, батьки, слід пильно ставитися до інтересів та способу життя дітей, а за наявності тривожних ознак пояснювати необхідні правила власної безпеки і поведінки, паралельно інформувавши правоохоронців (відділ кіберполіції)
https://www.cybercrime.gov.ua (цілодобово) або за телефоном гарячої лінії (044)374-37-13
(з 8:45 до 18:30 в робочі дні)