Олександр Івченко прийняв участь в якості провідного викладача у проведенні курсів підвищення кваліфікації зі спеціальності «Інформаційно-вимірювальні технології» за спеціалізацією «Калібрування та повірка засобів вимірювальної техніки» для працівників ДП «Сумистандартметрологія»

В. о. завідувача кафедри проектування технічних систем Сумського національного аграрного університету канд. техн. наук, доц. Олександр Івченко прийняв участь в якості провідного викладача у проведенні курсів підвищення кваліфікації зі спеціальності «Інформаційно-вимірювальні технології» за спеціалізацією «Калібрування та повірка засобів вимірювальної техніки» для працівників ДП «Сумистандартметрологія».

Відповідні курси є традиційними заходами з підвищення кваліфікації фахівців метрологічних служб підприємств та установ Сумського та інших регіонів України.

Відповідні курси проводяться на постійній основі на базі ДП «Сумистандартметрологія». У цьому році, як і в минулих роках, відповідно до ситуації, що склалася курси проходять у форматі змішаного навчання з застосуванням сучасних інформаційних технологій комунікації.