30 січня 2025 року відбулась онлайн-зустріч з обговорення освітньо-професійних програм зі спеціальності Н7 Агроінженерія. В зустрічі прийняли участь науково-педагогічні працівники кафедр факультету, які забезпечують навчальний процес, деякі з багатьох стейкхолдерів (Вадим РАПУТА, Віталій БОРТУН, Ігор КОТЛЯРЕВСЬКИЙ, Олександр Черняєв, Олег ГУЗЬ), заступник декана інженерно-технологічного факультету з якості освіти та по роботі з іноземними здобувачами освіти Світлана ХУРСЕНКО, заступник декана з наукової роботи та міжнародної діяльності Михайло ДУМАНЧУК, заступник декана з навчально-організаційної роботи Кирило СИРОВИЦЬКИЙ і здобувачі різних рівнів вищої освіти та представники студентського самоврядування факультету. Основною метою зустрічі було обговорення ОПП «Агроінженерія» СВО «Бакалавр» та ОПП «Системи точного землеробства» СВО «Магістр» спеціальності Н7 Агроінженерія на 2025 рік.
Дана зустріч об’єднала представників різних сторін освітнього процесу: здобувачів, роботодавців та викладачів, стала платформою для конструктивного діалогу та пошуку шляхів удосконалення підготовки фахівців у галузі агроінженерії.
Одним із ключових питань, що викликало жваву дискусію, стало детальний аналіз існуючих освітніх програм. Гарантом ОПП «Агроінженерія» СВО «Бакалавр» Богданом САРЖАНОВИМ було підкреслено її сильні сторони та окреслено напрямки подальшого розвитку. Було зазначено, що випускова кафедра та факультет в цілому, активно співпрацює з провідними підприємствами галузі, що дозволяє постійно оновлювати освітньо-професійні програми відповідно до мінливих потреб ринку.
Гарант ОПП «Системи точного землеробства» СВО «Магістр» Владислав ЗУБКО зазначив, що результати обговорення підтвердили актуальність та важливість спеціальності Н7 Агроінженерія. Також було наголошено, що отриманий досвід з закордонних стажувань і кооперації з зарубіжними університетами дають змогу «тримати руку на пульсі» щодо підвищення ефективності підготовки фахівців та дозволяє вносити дієві корективи та підходи у формування навчальних планів та освітніх компонент в цілому.
Інженерно-технологічний факультет Сумського НАУ висловлює щиру подяку всім учасникам за активну участь у дискусії, конструктивні пропозиції та висловлювання власного бачення подальшого розвитку освітніх програм.