Науково-практична конференція здобувачів освіти ІТФ

15.05.2024 року відбулася щорічна науково-практична конференція  за участі викладачів, аспірантів та студентів університету інженерно-технологічного факультету. Конференція проходила в онлайн-режимі, на початку декан ІТФ Зубко Владислав Миколайович привітав присутніх з відкриттям щорічної конференції, наголосив на важливості виконання здобувачами навчального плану та побажав успіхів у навчанні.

На конференції були висвітлені питання теоретичного, практичного та методологічного пошуку здобувачів у науковій сфері.

Здобувачі поділились своїми думками та напрацюваннями. Особливої уваги заслуговують доповіді аспірантів 1 та 2 курсу навчання спеціальності 133 “Галузеве машинобудування”, а саме доповіді Ткаченко Андрія, Шелеста Миколи, Однолетка Максима, Погуляй Володимира, Тесленко Олени, Білого Олександра та Василенка Максима.

Захоплююча відкрита дискусія, більш свіжих думок та ґрунтовних досліджень, як завжди було цікаво, плідно та дружньо. Така форма спілкування сприяє детальному й глибокому обговоренню важливих питань, створюючи умови для дискусій та наукового діалогу. Відмінна організація та змістовні матеріали доповідачів.

Висловлюємо щиру подяку Думанчуку Михайлу Юрійовичу за організацію науково-практичної конференції, здобувачам зичимо  успіхів, наснаги та натхнення у навчанні та Всім бажаємо миру!