КРОК У МАЙБУТНЄ: УЧНІ 11-ГО КЛАСУ СУМСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №18 ОЗНАЙОМИЛИСЯ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

10 жовтня 2024 року на платформі ZOOM відбулася чергова профорієнтаційна зустріч представників інженерно-технологічного факультету Сумського національного аграрного університету з учнями 11-А та 11-В класів та класними керівниками Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18. Попередня зустріч пройшла 2 жовтня для учнів 11-Б класу.
Зустріч провела заступниця декана з профорієнтаційної роботи Ірина Рибенко, яка розповіла про можливості вступу на спеціальності факультету. Викладачі детально ознайомили майбутніх абітурієнтів із найпопулярнішими напрямками навчання за всіма рівнями вищої освіти та особливостями програм в межах кожної спеціальності:
 Спеціальність 208 «Агроінженерія»
 Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
 Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування» (третій, освітньо-науковий рівень).
Під час заходу учні мали змогу отримати відповіді на питання щодо освітніх програм, умов вступу та адаптації до навчання в університеті, що допоможе їм зробити впевнений крок у виборі професії та скористатися можливостями кар’єрного розвитку після завершення навчання.
Викладачі також поділилися інформацією про інноваційні технології та практики, що використовуються в навчальному процесі, зокрема акцентували увагу на практичному навчанні та співпраці з провідними компаніями у сфері енергетики та сільськогосподарського машинобудування.
Зустріч пройшла в інтерактивному форматі, що дозволило школярам активно брати участь в обговоренні. Особливу увагу було приділено тому, як сучасна інженерна освіта допомагає вирішувати актуальні виклики у сільському господарстві та промисловості.
Завдяки таким заходам майбутні абітурієнти можуть краще орієнтуватися в своїх можливостях і перспективах, що допомагає їм прийняти обґрунтоване рішення щодо вибору спеціальності.