СВІТЛАНА КОТЕЛЕВЕЦЬ, старший викладач

Старший викладач кафедри вищої математики

E-mail: kotelevets-sveta@ukr.net

З 2001 по 2006 рік навчалась на фізико-математичному факультеті Сумського державного педагогічного інституту ім. А.С.Макаренка, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика». Кваліфікація вчителя фізики, англійської мови, основ інформатики, астрономії і безпеки життєдіяльності.

З 2017 по 2019 рік працювала на посаді асистента кафедри вищої математики.

З 2023 року по теперішній час працює на посаді старшого викладача кафедри вищої математики.

Основні навчальні дисципліни: «Вища математика».

Методична робота:

1. «Математика. Збірник вправ та задач. Методичний посібник для іноземних студентів підготовчого відділення Ч І», 2018 р.
  2. Higher mathematics. Linear and vector algebra. Analytical geometry: practicum for foreign students of the 1st year of engineering and technological specialties. 2023 .

Курси підвищення кваліфікації: «Методичні аспекти систематизації навчально-методичних матеріалів» з 02.10 по 10.11.2023 р, Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  (свідоцтво ПК 02139771 25803-23).