ВОЛЬВАЧ ТЕТЯНА,  завідувач навчально-методичним кабінетом

ВОЛЬВАЧ ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА

Завідувач навчально-методичним кабінетом кафедри енергетики та електротехнічних систем

2013-2017 рр – навчалась в Сумському національному аграрному університеті на інженерно-технологічному факультеті за напрямом підготовки «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва», де здобула бакалавра з «Інженерно-технічного забезпечення агропромислового виробництва».

2017-2018 рр – навчалась в Сумському національному аграрному університеті, де здобула магістра зі спеціальності «Агроінженерія», освітня програма «Технологія та якість перевезень».

2017-2018 рр – навчалась в Сумському національному аграрному університеті, де здобула магістра зі спеціальності «Менеджмент організації і адміністрування», отримала професійну кваліфікацію «Менеджер підприємств, установ, організацій та їх підрозділів».

З 17.09.18 по 31.08.19 – завідувач навчально-методичним кабінетом кафедри енергетики в АПК.

3 1.09.19 по теперішній час – завідувач навчально-методичним кабінетом кафедри енергетики та електротехнічних систем.