НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР (АУДИТОРІЯ 105М)

Історія відкриття. Передумовою створення науково-практичного центру була необхідність у наявності майданчика для обговорень та проведенні семінарів на різну тематику, виступів стейкхолдерів та здійснення консультацій.

Основна спеціалізація. Основним завданням і метою цього центру є залучення студентів до обговорень наукових робіт, висвітлення власних ідей, консультацій викладачів зі студентами на різну тематику. Тут можуть проводитися презентації різних програм до яких можуть залучитися студенти для підвищення рівня своїх знань або майбутнього працевлаштування.

В аудиторії проводяться заняття та семінари для здобувачів ВО зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (рівнів: молодший бакалавр, бакалавр, магістр).