ЛАБОРАТОРІЯ «РЕМОНТУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕНЕРГООБЛАДНАННЯ» (АУДИТОРІЯ 312М)

Історія відкриття. Будь-яке енергообладнання передбачає декілька етапів експлуатації, в них входить ремонт, обслуговування, випробування і ін. Лабораторія ремонту та експлуатації енергообладнання є нещодавно створеною і зараз ведеться її оснащення. Метою створення є забезпечення студентів практичними знаннями з ремонту та експлуатації енергообладнання.

Основна спеціалізація. У лабораторії проводяться практичні заняття з діагностики, ремонту та експлуатації енергетичного обладнання, такого як електричні мережі, насосні станції, системи вентиляції, тощо. Студенти навчаються працювати з різними типами обладнання та знаходити та усувати несправності. Крім того, в лабораторії проводяться дослідження ефективності та надійності енергетичного обладнання, розробляються нові методи діагностики та ремонту, вивчається вплив різних факторів на роботу обладнання та шляхи їх усунення.

В аудиторії проводяться заняття та семінари з дисципліни «Технологія обслуговування та ремонту енергообладнання і засобів автоматизації» для здобувачів ВО зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (рівнів: молодший бакалавр, бакалавр, магістр).

Матеріально-технічне забезпечення. Наявне забезпечення лабораторії дозволяє проводити практичні заняття з напрямів «Способи підвищення ефективності експлуатації енергетичного обладнання та засобів автоматизації», «Принципи організації технічної експлуатації енергетичного обладнання та засобів автоматизації», «Роботи, що виконують під час технічного обслуговування та ремонту енергетичного обладнання»