ЛАБОРАТОРІЯ «РЕЛЕЙНОГО ЗАХИСТУ» (АУДИТОРІЯ 210М)

Історія відкриття. Лабораторія релейного захисту була створена у 2010 році з метою дослідження та вдосконалення технічних засобів та методів захисту електроенергетичних мереж від перевантажень та аварійних ситуацій. З часом лабораторія поповнилася більш новим обладнанням. Забезпеченням лабораторії займались викладачі та лаборанти кафедри.

Основна спеціалізація. В лабораторії встановлено багато видів приладів релейного захисту для дослідження студентами роботи захисту мереж. Розробка захисту є найважливішим чинником під час проектування енергетичних систем. В лабораторії проводяться лабораторні і практичні роботи, також здійснюється наукова діяльність в напрямку релейного захисту.

В аудиторії проводяться заняття та семінари з дисциплін «Релейний захист та автоматика», «Електричні апарати», здобувачів ВО зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (рівнів: молодший бакалавр, бакалавр, магістр).

Матеріально-технічне забезпечення. Забезпечення лабораторії дозволяє проводити наступні роботи: «Дослідження будови та характеристики електромагнітних реле», «Дослідження будови та характеристик реле типу РТ-80», «Дослідження будови та характеристик газового захисту», «Дослідження максимального струмового захисту», «Дослідження вимірювальних трансформаторів напруги та струму», «Будова та характеристики АВР».