ЛАБОРАТОРІЯ «ЕЛЕКТРИЧНИХ МАШИН ТА ЕЛЕКТРОПРИВОДУ» (АУДИТОРІЯ 103, ГМ)

Історія відкриття. Лабораторія електричних машин та електроприводу створена у 2009 році і є однією з перших які були створені на кафедрі.  Вона має на меті забезпечити студентів знаннями з експлуатації, автоматизації та обслуговування електричних машин. Зараз лабораторія переживає оновлення матеріальної бази, залучення більш сучасного обладнання і нових підходів до роботи з електричними машинами.

Основна спеціалізація. Проводяться практичні і лабораторні заняття з дослідження і аналізу роботи електричних машин і електроприводів, їх роботи в різних режимах, при різному підключенні.

В аудиторії проводяться заняття та семінари з дисциплін «Електричні машини», «Основи електроприводу», «Електропривод виробничих машин і механізмів» для здобувачів ВО зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (рівнів: молодший бакалавр, бакалавр, магістр).

Матеріально-технічне забезпечення. Наявне обладнання дозволяє проводити роботи для дослідження паралельної роботи синхронного генератора з мережею, дослідження трифазного трансформатора, дослідження синхронного генератора при автономному навантаженні, дослідження асинхронного двигуна в режимі холостого ходу, в режимі постійного навантаження, дослідження трифазного двигуна при однофазному живленні.