Наукова робота кафедри експлуатації техніки

Викладачі і співробітники кафедри „Експлуатація техніки” готові до співробітництва, наукових розробок та обміну досвідом по таких наукових напрямах:

– організація використання техніки, заощадження матеріальних ресурсів, новітні технології в рослинництві:

– ефективне використання с.-г. техніки в рільництві;

– оптимізація машинних агрегатів та комплексів в рільництві;

– резерви ефективного використання машинних агрегатів;

– ресурсозберігаючі технології в рослинництві.

– забезпечення та підвищення стійкості руху комбінованих машино-тракторних агрегатів, організація їх роботи:

– ефективне використання комбінованих МТА в рільництві;

– підбір та оптимізація параметрів і характеристик сільськогосподарських машин для роботи в комбінованому агрегаті;

– резерви ефективного використання комбінованих МТА.

– планування і організація ефективної роботи і використання сучасних технічних комплексів машин при виробництві сільськогосподарської продукції:

– раціональне та ефективне використання тракторного парку с.-г. підприємств;

– раціональне та ефективне використання автомобільного парку с.-г. підприємств;

– визначення складу ефективних технологічних комплексів машин у землеробстві;

– організація і планування проведення системних заходів по проведенню технічних обслуговувань сучасних технічних комплексів.

– обґрунтування оптимальних технологічних схем збирання не зернової частини врожаю зернових культур по критерію енергетичних затрат для умов Лісостепу Сумської області.