Історія відкриття. У 2018 році спільно з компанією-партнером СНАУ ТОВ «Ельворті» було відкрито спеціалізовану лабораторію, яку було обладнано демонстраційними зразками техніки. Особливу гордість в нас викликає те, що ця компанія ТОВ «Ельворті» є українським виробником, який достойно конкурує зі світовими гігантами. В подальшому при проведенні навчальних занять та семінарів у науково-педагогічних працівників факультету ІТФ виникла ідея вдосконалити статичні стенди та перетворити їх на інтерактивні зразки обладнання, які на сьогодні дозволяють не лише вивчати конструктивні особливості техніки, а й в режимі реального часу проводити експлуатаційні налаштування. Такий підхід дозволяє здобувачам бачити, як саме зміна налаштувань впливає на характеристики роботи техніки, тобто більш глибоко розуміти саму суть технологічного процесу та методів впливу на його якість. Створення відповідної матеріально-технічної бази розширює можливості здобувачів у рамках спеціальності 208 «Агроінженерія», випускники якої мають можливість подальшого працевлаштування у компанії ТОВ «Ельворті» та агропідприємствах, що використовують її продукцію.
Основна спеціалізація. Сучасна навчальна лабораторія «СНАУ – ЕЛЬВОРТІ» є базою для проведення навчання здобувачів інженерно-технологічного факультету та підвищення кваліфікації фахівців виробництва. Діяльність лабораторії направлена на широке використання новітніх досягнень в області аграрного виробництва, а також відпрацювання нових підходів по роботі з ними.
В аудиторії проводяться заняття та семінари з дисциплін «Сільськогосподарська техніка», «Експлуатація машин і обладнання», «Машинне забезпечення агротехнологій» для здобувачів ВО зі спеціальностей 208 Агроінженерія, 201 Агрономія. Також на базі лабораторії проводяться постійно діючі семінари фахівців фірми-партнера ТОВ «Ельворті», де демонструються сучасні розробки, інновації в техніці та звертається увага на напрями подальшого розвитку, для реалізації яких можливе долучення як НПП, так і здобувачів ВО.
Матеріально-технічне забезпечення. Макети на основі висівних секцій посівних машин Astra та Vesta використовуються для вивчення конструкції сучасних посівних машин вітчизняного виробництва, отримання практичних навичок з налаштування машин в експлуатації, проведення експериментальних досліджень тощо. В лабораторії здобувачі набувають теоретичні знання й практичні навички по роботі з розрихлюючими, глибокорозрихлюючими робочими органами та робочими органами дискової борони Pallada.