Історія відкриття. Аудиторія лабораторно-практичної підготовки центру точного землеробства Сумського НАУ була відкрита на весні 2015 року, до її створення долучились компанії-партнери: HORSCH, Миронівський хлібопродукт, KERNEL, ІМК, Agroprosperis. Аудиторія обладнана зручним заїздом для техніки та всіма необхідними умовами для проведення лабораторно-практичних занять з вивчення конструкції, експлуатаційних налаштувань та технічного обслуговування техніки. Навчання здобувачів організовано наступним чином: у рамках договорів на відповідальне зберігання фірми-партнери Сумського НАУ передають зразки сучасної техніки та за необхідності відповідних фахівців, що дає змогу здобувачам отримувати відповідні знання саме сучасної техніки, особливостей її будови та експлуатації. Постійний рух зразків техніки додатково створює мотивацію для здобувачів сумлінно ставитися до занять і використовувати свій час на набуття результатів навчання, які дійсно актуальні у сучасному аграрному виробництві.

Основна спеціалізація. Проведення лабораторно-практичних занять з вивчення сучасної сільськогосподарської техніки. Вивчення системи точного землеробства. Вивчення та набуття навичок з проведення експлуатаційних налаштувань та технічного огляду.

В аудиторії проводяться заняття та семінари з дисциплін «Сільськогосподарська техніка», «Енергетичні засоби в АПВ», «Експлуатація машин і обладнання», «Геоінформаційні системи та інформаційні технології в точному землеробстві», «Апаратне забезпечення в системах точного землеробства», «Машинне забезпечення в системах точного землеробства», «Економіка виробництва із застосуванням інноваційних технологій у рослинництві», «Інформаційні технології та система точного землеробства», «Машинне забезпечення агротехнологій» для здобувачів ВО зі спеціальностей 208 Агроінженерія, 201 Агрономія.

Матеріально-технічне забезпечення. В навчанні використовуються як зразки сучасних сільськогосподарських машин, так і їх окремі вузли і агрегати. За останні роки компаніями-партнерами були надані: трактори марок John Deere, Case IH, CLAAS; зернозбиральні комбайни John Deere; причипні та самохідні обприскувачі Leeb, John Deere та Case IH; посівні комплекси Horsch Maestro, Horsch Pronto, Vaderstad, Лозівські машини та Ельворті; розкидачі твердих мінеральних добрив John Deere та Amazone; рулонні прес-підбирачі CLAAS; ґрунтообробна техніка компаній Case IH, Horsch, Lemken, Лозівські машини. Наявність значної кількості сучасної техніки сприяє вивченню конструкції сучасних агромашин, набуття практичних навичок з налаштування сільськогосподарських машин і агрегтів тощо.