Гостинна зустріч з випускником факультету Андрієм АДАМЕНКОМ корисна і ефективна.

На інженерно-технологічному факультеті для здобувачів вищої освіти, які спеціалізуються у галузі агроінженерії, енергетики та галузеве машинобудування практика на підприємствах має важливе значення для їхньої підготовки до майбутньої професійної діяльності.

Приємним бонусом стала зустріч з Андрієм Адаменком – головним інженером, одним з кращих випускників факультету. Адже обговорили питання співпраці з підприємством Перше травня: практика здобувачів освіти, працевлаштування, навчання на виробництві, факт і перспективи робітничих професій… Все для того, щоб здобувач отримував реальні знання, мінімізувати термін адаптації на виробництві, розвиток компетенцій, направлених на підвищення ефективності роботи господарств. І все поруч, і все в доступі…

Унікальна база як для Агроінженерів, так і для здобувачів спеціальностей Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та Галузеве машинобудування.

Ці спеціальності вимагають не лише теоретичних знань, але й практичних навичок у сфері виробництва, енергетики та сільського господарства. Які види практики можуть бути доступні для наших освітян цих спеціальностей на підприємствах?

По перше – Виробнича практика на сільськогосподарських підприємствах: майбутні професіонали можуть проходити практику на сільськогосподарських підприємствах, де вони отримають можливість познайомитися з сучасними методами та технологіями виробництва сільськогосподарської продукції, виконувати роботу з обслуговування та налаштування сільськогосподарської техніки, а також здобувати практичні навички у проведенні агротехнічних заходів.

По друге – Технічна практика в енергетичних підприємствах: здобувачі можуть працювати на енергетичних підприємствах, де вони будуть залучені до роботи з електроенергетичним обладнанням, вивчення систем енергозабезпечення, а також вирішення технічних проблем, пов’язаних з виробництвом та передачею електроенергії.

А також Науково-дослідницька робота в сфері агроінженерії , енергетики та машинобудування: освітяни можуть також займатися науково-дослідницькою роботою під керівництвом викладачів та фахівців у галузі. Це може включати участь у науково-дослідних проектах, аналіз та впровадження новітніх технологій у сільському господарстві та енергетиці, а також написання наукових статей та доповідей на конференціях.

Ці форми практик надають нашим майбутнім випускникам вищого закладу  можливість отримати реальний досвід у сфері своєї майбутньої професійної діяльності, розвинути не лише технічні навички, але і здобути досвід роботи в команді, управління проектами та розв’язання реальних технічних завдань.