Досвід наукових установ та виробництва – сучасному студенту.

15 жовтня 2024 року для студентів, викладачів та аспірантів СНАУ відбулася гостьова онлайн- лекція на тему: «Герметичність та вібраційна надійність насосного обладнання».

Лектор  –  Шевченко Сергій Станіславович, доктор технічних наук, старший науковий співробітник Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, стейкхолдер, член експертної ради роботодавців за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» Сумського НАУ.

Лекція була орієнтована на аудиторію  аспірантів, що навчаються за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» та студентів спеціальностей 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». В дискусії також прийняли участь викладачі різних кафедр інженерно-технологічного факультету СНАУ та профільних  відділень коледжів СНАУ.

Акцентом лекції були практичні питання підвищення надійності та екологічності складного обладнання, за рахунок прогресивних конструкторсько-технологічних рішень в забезпеченні герметичності ущільнень роторів відцентрових машин.