ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ
КАФЕДРИ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ
№ з/п | ПІБ викладача | День тижня | Час | Аудиторія |
1 | Доцент Чепіжний А.В. | |||
1.1 | Теплоенергетичні установки і системи | понеділок | 14:30 – 15:45 | 201м |
1.2 | Проектування систем енергозабезпечення | вівторок | 16:00 – 17:15 | 201м |
1.3 | Техніка високих напруг | середа | 16:00 – 17:15 | 210м |
1.4 | Електропривод виробничих машин і механізмів | четвер | 16:00 – 17:15 | 103г, м |
2 | Професор Лобода В.Б. | |||
2.1 | Теоретичні основи електротехніки | середа | 13:00 – 14:15 | 104а, м |
3 | Доцент Сіренко В.Ф. | |||
3.1 | Гідравліка | понеділок | 13:00 – 14:15 | дистанційно |
3.2 | Моделювання теплових і гідродинамічних процесів | четвер | 13:00 – 14:15 | дистанційно |
4 | Доцент Сіренко Ю.В. | |||
4.1 | Гідравліка та теплотехніка | п’ятниця | 11:00 – 12:15 | 214 м |
4.2 | Теплотехніка | п’ятниця | 13:00 – 14:15 | 214 м |
4.3 | Теплотехніка та гідравліка | вівторок | 11:00 – 12:15 | 214 м |
5 | Доцент Барсукова Г.В. | |||
5.1 | Енергетичні та екологічні основи в забезпеченні та використанні поновлюваних джерел енергії | четвер | 11:00 – 12:15 | 208 м |
5.2 | Енергетичні та екологічні основи в збереженні та використанні поновлюваних джерел енергії | четвер | 13:00 – 14:15 | 208 м |
5.3 | Економіка та організація енергетичних підприємств | четвер | 16:00 – 17:15 | 208 м |
6 | Ст. викладач Кравченко В.О. | |||
6.1 | Теоретичні основи автоматики | вівторок | 14:30 – 15:45 | 211 м |
6.2 | Основи технічної експлуатації енергообладнання та засобів керування | середа | 14:30 – 15:45 | 211 м |
6.3 | Електроніка та мікросхемотехніка | четвер | 14:30 – 15:45 | 211 м |
6.4 | Автоматизована система керування технологічними процеами | четвер | 13:00 – 14:15 | 211 м |
7 | Ст. викладач Рясна О.В. | |||
7.1 | Основи електроприводу | середа | 14:30 – 15:45 | 201 м |
7.2 | Електропривод та автоматизація | вівторок | 16:00 – 17:15 | 201 м |
7.3 | Електричні машини | вівторок | 14:30 – 15:45 | 201 м |
8 | Ст. викладач Савойський О.Ю. | |||
8.1 | Технології обслуговування та ремонту енергообладнання і засобів автоматизації | понеділок | 9:30 – 10:45 | 201 м |
8.2 | Електрообладнання | понеділок | 11:00 – 12:15 | 211 м |
8.3 | Електротехніка та автоматика | понеділок | 13:00 – 14:15 | 211 м |
8.4 | Основи проектування енергетичних об’єктів АПК | середа | 9:30 – 10:45 | 201 м |
9 | Ст. викладач Шевель Є.О. | |||
9.1 | Основи електропостачання | понеділок | 11:00 – 12:15 | 104б, м |
10 | Асистент Юрченко О.Ю. | |||
10.1 | Електротехнічні матеріали | середа | 14:30 – 15:45 | 103в, м |
10.2 | Монтаж електрообладнання і систем керування | вівторок | 14:30 – 15:45 | 103в, м |