Вітаємо Зубка Владислава Миколайовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук !!!

Колектив інженерно-технологічного факультету  щиро вітає доцента, завідувача кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій Зубка Владислава Миколайовича  з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук   на тему «КОНЦЕПЦІЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ МЕХАНІЗОВАНИХ АГРОТЕХНОЛОГІЙ».

Захист відбувся 27 квітня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.004.06 у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Це результат старання і старанності, працьовитості та самовіддачі, сили волі і твердості духу. Бажаємо колезі успішного втілення всіх творчих і наукових планів, енергії і натхнення в професійному зростанні і в майбутніх наукових пошуках, щоб в планах була мудрість, а у службових справах – підтримка однодумців, в серці – тепло і сонячно від людської вдячності.

Декан ІТФ та колектив факультету!