Звітують молоді вчені інженерно-технологічного факультету

В інженерно – технологічному факультеті пройщов двохденний науковий семінар на якому відбувся попередній захист дисертаційних досліджень.

Про свою наукову розвідку доповідала Гапонова О.П., із СумДУ, – в рамках докторської дисертації на тему „Керування властивостями поверхонь стальних деталей електроіскровим легуванням у спеціальних технологічних середовищах”.

Також про свої перші наукові результати зробили доповіді викладачі ІТФ СНАУ, які представили свої роботи на пошукування ступеня кандидатів технічних наук: Думанчук М.Ю. та Саржанов Б.О. –  науковий керівник д.т.н., професор Тарельник В.Б. і Сіренко Ю.В. – науковий керівник к.т.н., доцент  Довжик М.Я.

Як завжди, потужно прозвучали роботи із наукової школи доктора технічних наук професора  Тарельника В»ячеслава Борисовича присвячені впровадженню сучасних способів обробки металевих поверхонь деталей різноманітних машин. Результати аналітичної роботи Сіренко Ю.В. сприяють більш повному використанню основного багатства України – земельних ресурсів.

Всі представлені роботи отримали позитивні оцінки і рекомендовані до захисту у відповідних Вчених радах.

Бажаємо молодим науковцям успішного захисту та нових здобутків!