Erasmus+ (KA107) (Міжнародна кредитна мобільність)

Завідуючий кафедрою тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій Владислав Зубко пройшов відбіру рамках проекту Erasmus+ (KA107) (Міжнародна кредитна мобільність) для участі за програмою викладацького обміну між Czech University of Life Sciences Prague, Сумським НАУ та Білоцерківським НАУ.

За програмою Владислав Зубко з 17.09.2018 по 26.09.2018 року вивчав передовий досвід, матеріальну базу та методики проведення наукових досліджень за сучасними стандартами на базі CzechUniversityofLifeSciencesPrague. В рамках робочих зустрічей був представлений університет та наукові здобутки вчених Сумського НАУ, обговорені шляхи подальшої співпраці між CzechUniversityofLifeSciencesPrague та Сумським НАУ в навчально-науковому напрямку.