Обговорення освітньої програми 208 Агроінженерія першого (бакалаврського) рівня освіти

У відповідності з планом щорічного перегляду освітніх програм на інженерно-технологічному факультеті Сумського національного аграрного університету відбулася чергова зустріч проектної групи освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти по спеціальності 208 Агроінженерія зі стейкхолдерами та представниками здобувачів вищої освіти. Обговорювалися питання забезпечення освітніми компонентами результатів навчання у відповідності до стандарту освіти. Особливу увагу стейкхолдери звернули на необхідність постійного осучаснення змісту фахової підготовки у відповідності до тенденцій розвитку техніки та технології, які використовуються в аграрному виробництві. В процесі обговорення досягнуто домовленості про активну участь стейкхолдерів та їх провідних фахівців в навчальному процесі та використання матеріальної бази підприємств для практичного навчання здобувачів освіти.