ЛАБОРАТОРІЯ «ТЕПЛОТЕХНІКИ» (АУДИТОРІЯ 401М)

Історія відкриття. Лабораторія була створена за часів створення Інженерно-технологічного факультету. Передана кафедрі нещодавно і зараз відбувається її забезпечення. В лабораторії студенти проводять наукову роботу, викладачі кафедри здійснюють проведення лабораторних та практичних занять.

Основна спеціалізація. У лабораторії проводяться заняття з вивчення теплових процесів, вимірювання температур, розрахунок теплообмінних апаратів та інших теплових механізмів. Студенти також займаються проектуванням систем опалення та вентиляції для сільськогосподарських об’єктів.

В аудиторії проводяться заняття та семінари з дисциплін «Теплотехніка», «Тепловодопостачання в АПК», «Теплоенергетичні установки і системи», «Теплотехніка та гідравліка» для здобувачів ВО зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (рівнів: молодший бакалавр, бакалавр, магістр).