НІНА МЕЛЬНИК, старший викладач

МЕЛЬНИК НІНА МИХАЙЛІВНА

Старший викладач кафедри вищої математики

E-mail:  melnik_vassr@ukr.net

З 1977 по 1982 рік навчалась на фізико-математичному факультеті Сумського державного педагогічного інституту ім. А.С.Макаренка, спеціальність «Фізика та математика». Кваліфікація: вчитель фізики, математики.

З 2014 року по теперішній час працює на посаді старшого викладача кафедри вищої математики.

Основні навчальні дисципліни: «Вища математика».

Курси підвищення кваліфікації: «Разом із Нобелівськими лауреатами: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу» з 13 січня по 11 березня 2023 р, International historical biographical institute,   (міжнародний сертифікат № 10 862/11.03.2023).

Нагороди: Грамота Верховної Ради України, 2007 рік

Орден княгині Ольги III ступеня, 2008 рік

Подяка ДУ «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «АГРООСВІТА» МОН України,  2019 рік