28 лютого 2023 року відбулася конкурсна лекція к.т.н., доцента кафедри енергетики та електротехнічних систем Барсукової Г.В. з дисципліни «Джерела енергії та довкілля» на тему «Паливно-енергетичні ресурси.

Ядерне паливо». До кожного питання лекції надавалися необхідні рисунки з детальним поясненням: про природні ресурси та їх класифікацію; про види, склад і характеристики викопного органічного палива; про ядерне паливо та відновлювані джерела енергії. Увага студентів була спрямована на необхідність засвоєння матеріалу, так як він має велику практичну цінність для формування майбутнього фахівця. Лекція проведена з використанням мультимедійних засобів. Між викладачем і студентами йшла безперервна робота і зворотній зв’язок. Лекція отримала високу оцінку колег!