ЛАБОРАТОРІЯ «ОСНОВ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ТА МОНТАЖУ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ» (АУДИТОРІЯ 104, БМ)

Історія відкриття. Лабораторія «Основ електропостачання та монтажу електрообладнання» є результатом роботи керівництва факультету, викладачів кафедри, співпраці з компаніями-спонсорами «Сумиобленерго», «КПП Квалітет», Механізована колона №5, «ІЕК», а також Кролевецької та Недригайлівської РЕМ. Обладнання яке було надано активно використовується в навчальному процесі, під час лабораторних і практичних занять.

Основна спеціалізація. В лабораторії студенти опановують знання з основ електропостачання, дізнаються як правильно працювати з збірними камерами самообслуговування, що таке дугогасильні камери, ізолятори та ін. Проводиться наукова діяльність для підвищення надійності та ефективності енергосистем.

В аудиторії проводяться заняття та семінари з дисциплін «Основи електропостачання», «Станції та підстанції», «Надійність систем електропостачання», «Електричні мережі та системи» для здобувачів ВО зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (рівнів: молодший бакалавр, бакалавр, магістр).

Матеріально-технічне забезпечення. В лабораторії наявні наступні стенди: «Випробування електродвигуна та ламп із комутаційними апаратами», камера КСО-272, «Схеми керування електродвигуном», «Монтаж та налагодження електрообладнання підприємств і громадських будівель»

[gallery ids="11419,11420,11421,11422,11423,11424,11425"]