ЛАБОРАТОРІЯ «КУРСОВОГО ТА ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУВАННЯ» (АУДИТОРІЯ 201М)

Історія відкриття. Курсове та дипломне проектування є невід’ємною частиною роботи будь-якого студента, під час проектування можна дізнатись способи оптимізації, підвищення ефективності та ін. Лабораторія курсового та дипломного проектування була створена у 2010 році для забезпечення цих потреб та підвищення якості підготовки студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Основна спеціалізація. Проведення практичних та лабораторних занять, заохочення студентів до наукової діяльності, покращення якості підготовки фахівців в галузі енергетики.

В аудиторії проводяться заняття та семінари з дисциплін «Основи проектування енергетичних об’єктів», «Проектування систем енергозабезпечення АПК», «Технології наукових досліджень» для здобувачів ВО зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (рівнів: молодший бакалавр, бакалавр, магістр).

Матеріально-технічне забезпечення. В наявності лабораторії є стенди, посібники, методичні вказівки які допоможуть студенту під час підготовки до занять з основами проектування і власне курсового та дипломного проектування.

[gallery ids="11436,11438,11439,11440,11441"]