ЛАБОРАТОРІЯ «ЕЛЕКРОТЕХНОЛОГІЙ» (АУДИТОРІЯ 103, БМ)

Історія відкриття. Електротехнології є важливою складовою під час вивчення курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», для майбутніх спеціалістів є важливим знання про перетворення електричної енергії на теплову, механічну та інші види енергії. Для забезпечення повного розуміння цих процесів і була створена лабораторія електротехнологій. Створена у 2009 році, її створенням і підтримкою займались викладачі і лаборанти кафедри а також спонсори «ІЕК», «Електросила», «ОСП Корпорація ВАТРА».

Основна спеціалізація. Наявність сучасного обладнання дозволяє забезпечити необхідним рівнем знань студентів різних рівнів підготовки. Лабораторія використовується для проведення освітньої діяльності, лабораторних і практичних занять. Також лабораторія використовується для проведення науково-дослідних робіт, розробки нових технологій у цій галузі.

В аудиторії проводяться заняття та семінари з дисциплін «Електротехнології та електроосвітлення», «Електротехнології в АПК»,  для здобувачів ВО зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (рівнів: молодший бакалавр, бакалавр, магістр).

Матеріально-технічне забезпечення. Зараз в лабораторії використовуються наступні стенди: «Монтаж і підключення електрокалорифера», «Монтаж і підключення електроводогрійних котлів», «Монтаж і підключення електронагрівної панелі», а також супроводжуючі плакати.