![Лабораторія “Контрольно-вимірювальних приладів та автоматики”](https://itf.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2019/08/laboratorija-3-foto-1.jpg)
Мета діяльності. Забезпечення опанування студентами інженерно-технологічного факультету Сумського НАУ напряму підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» практичних вмінь та навичок в області контрольно-вимірювальних приладів та автоматики.
Завдання. Проведення лабораторно – практичних занять під час яких розглядаються питання вибору, монтажу, повірки, та випробування контрольно-вимірювальних приладів.