![Лабораторія “Енергозберігаючих технологій та альтернативної енергетики”](https://itf.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2019/08/DSC_0943.jpg)
Мета діяльності. Забезпечення опанування студентами інженерно-технологічного факультету Сумського НАУ напряму підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» практичних вмінь та навичок з енергозбереження та альтернативних джерел енергії.
Завдання. Проведення лабораторно – практичних занять з дисциплін «Основ енергозбереження» та «Енергозабезпечення та використання поновлюваних джерел енергії».
[gallery ids="1711,1712"]