ШАНОВНІ СТЕЙКХОЛДЕРИ – ЗДОБУВАЧІ, ВИПУСКНИКИ, АКАДЕМІЧНИЙ ПЕРСОНАЛ, ПАРТНЕРИ, РОБОТОДАВЦІ!

Своєю думкою Ви можете позитивно вплинути на якість викладання в Сумському національному аграрному університеті. Думка кожного з Вас важлива для майбутнього університету. Шляхом участі в обговоренні освітніх програм за спеціальністю 275 “Транспортні технології (на автомобільному транспорті)”, Ви маєте реальну можливість підвищити якість освіти, запропонувати бажані зміни та виразити власні враження від освітніх програм під час їх обговорення – персонально, надіслати рекомендації на електронну пошту факультету: solarov.oleksandr@snau.edu.ua або пройшовши анкетування за посиланням.

Система обговорення освітніх програм є відкритою, а свобода висловлювання та конструктивна критика належать до пріоритетів розвитку нашого університету, спеціальностей, відтак кожна думка є важливою.
6 квітня 2021 року о 13.00 у дистанційній формі відбудеться обговорення з рецензентами-стейкхолдерами освітніх програм на 2021-22 навчальний рік за спеціальностями 275 “Транспортні технології (на автомобільному транспорті)”.  З інформацією щодо освітніх програм ви можете ознайомитися за посиланнями:

Зустріч Zoom

Александр Соларев приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.

Тема: Зустріч-обговорення освітніх програм спеціальності 275 “Транспортні технології (на автомобільному транспорті)”
Время: 6 апр. 2021 01:00 PM Киев

Подключиться к конференции Zoom