Подякою ректора за плідну,  сумлінну працю та наукові здобутки від інженерно технологічного факультету відзначено к.е.н., доцента, заступника декана з організаційної та виховної роботи Мікуліну Марину Олександрівну

Шановні працівники освіти! Сердечно вітаємо Вас з професійним святом.

В цьому році подякою ректора за плідну,  сумлінну працю та наукові здобутки, а також ефективність проведення профорієнтаційної та організаційної роботи та з нагоди святкування Дня працівника освіти від інженерно технологічного факультету відзначено к.е.н., доцента, заступника декана з організаційної та виховної роботи Мікуліну Марину Олександрівну.

Праця науково- педагогічних працівників найповажніша й, водночас, найвідповідальніша, бо саме педагоги виховують молодь – майбутнє України. Кожного дня вкладаєте в голови скарби знань і мудрості, наповнюєте душі любов‘ю до науки, віддаєтеся улюбленій справі на повну. Ви стали для студентів сім‘єю, яка не тільки навчить новому, а й допоможе, підтримає, підкаже. 

Бажаємо Вам мирного неба й міцного здоров‘я. Нехай кожна хвилина життя буде наповнена радістю, щастям і ніжністю. Зичимо творчої наснаги, успіху в починаннях і талановитих студентів. 

Дякуємо за Вашу титанічну працю!